*Michael* napisał(a):

12.0.3
wkurza mnie to ;p a jeszcze jeden crash drump mi wyskoczyl kiedys poprostu z gry tak od siebie ;/
|
o ile mi wiadomo to ten blad to "wina" Skidrow, wiec ... zainstaluj patch 12.0.4 (najnowszy) i cracka do tego i juz nie powinno byc problemu
no chyba, ze masz oryginal ... wiec nie mam zielonego pojecia co jest powodem
