Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
 
Od: 11.2002
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5853
Stary 13.11.2011, 15:32
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
12.0.3

wkurza mnie to ;p a jeszcze jeden crash drump mi wyskoczyl kiedys poprostu z gry tak od siebie ;/
o ile mi wiadomo to ten blad to "wina" Skidrow, wiec ... zainstaluj patch 12.0.4 (najnowszy) i cracka do tego i juz nie powinno byc problemu

no chyba, ze masz oryginal ... wiec nie mam zielonego pojecia co jest powodem
Powód: no chyba .....
Ostatnio edytowane przez Saimoz : 13.11.2011 o godz. 15:32.
Odpowiedz cytując