|
Ktoś tam wcześniej napisał, że Niemcy zostali zwinięci tylko po jednym incydencie z grupą rekonstrukcyjną- TO NIE PRAWDA, przez całe przedpołudnie latali po mieście i atakowali zwykłych ludzi którzy chodzili z flagami, wyzywali ich, zaczepiali albo atakowali nieozganizowane grupy- paru kibiców Arki Gdynia tak zlali pałkami, że jeden miał rozwaloną całą głowę i wstrząśnienie mózgu- musiała zabrać go karetka.
|