Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51952
Stary 13.11.2011, 14:00
Cytat:
Diaza czy Lameya,którzy kontrakty mają po 300 tysięcy euro na rok.
Kompletna bzdura.

Cytat:
Dziwne,że pieniądze na Polaków ma Polonia,Legia,Lech czy Jagiellonia a my jakoś nigdy nie mamy.
Bzdura numer dwa. Jedynym z tej grupy który wydawał sensowne pieniądze na Polaków jest Wojciechowski. Jeden skończył w kubie kokosa następnie gra gdzieś w klubie którego nazwy nie potrafię wymówić, drugiemu nie idzie w Hanoverze , Sikorski na ławie, a 500k euro Sadlok jest jeszcze słabszy niż był.

Lech wydał chyb OMG 1 mln złoty na Kiełba który obecnie przebywa gdzieś w Kielcach bo był za słaby, nie chce mi się już dalej wymieniać, był jakiś Kasprzik z którym kompletnie nie weim co się dzieję również za 1 mln złoty.

Co do Jagielloni oczywiście był jeden Grosciki którego problemy znała cała Polska teraz sami wolą wydać pieniądze na Czarnogórców niż Polaków i z tym Cetkovicie całkiem niezłe trafili.


Nadal jestem za tym aby pieniędzy nie wydawać w Polsce, jeśli już to postawić na szkolenie.
Chyba że trafi się naprawdę ktoś młody który ma coś w sobie. ( np Sobiech, Lewandowski).
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.11.2011 o godz. 14:02.
Odpowiedz cytując