Don Donson napisał(a):

[...]
PS: odkładajcie lepiej na gaz bo znowu podwyżka od grudnia. Z pozdrowieniami od Gazpromu.
|
----
OT:
Chyba, że Majchrowski nadal negocjuje z Gazpromem w sprawie umieszczenia nazwy sponsorskiej w nazwie naszego Stadionu. I będzie "cieplutko".
Pieniądz nie śmierdzi? :(