Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 13.11.2011, 13:58
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
[...]

PS: odkładajcie lepiej na gaz bo znowu podwyżka od grudnia. Z pozdrowieniami od Gazpromu.

----

OT:
Chyba, że Majchrowski nadal negocjuje z Gazpromem w sprawie umieszczenia nazwy sponsorskiej w nazwie naszego Stadionu. I będzie "cieplutko".

Pieniądz nie śmierdzi? :(
Ostatnio edytowane przez yarow : 13.11.2011 o godz. 14:10.
Odpowiedz cytując