Temat
:
Wielkie granie, temat dla maniakow konsoli.
Wyświetl pojedynczy post
A29L
Junior Member
Od: 04.2011
Offline
#
11
13.11.2011, 13:58
Mam pytanie czy jest w Naszym gronie osoba orientujaca sie we wszelkiego rodzaju przerobkach i tego typu rzeczach ? jesli tak to prosze Priv
A29L
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do A29L
Znajdź inne posty napisane przez A29L