kacpaw91 Mielcarski wybrał stanwisko komentatora w pewnej stacji TV .Bednarz po krytyce raczej do Wisły szybko nie wróci a nawet jeśli miałby się potwierdzić jego powrót do ekstraklasy to prędzej do Śląska ,Ruchu ewentualnie do Lechii lub Jagielloni niż do Wisły.Chyba
kacpaw91 nie sądzisz że Mazur zawita w miejsce V
wolfy to podaj kilka nazwisk które według ciebie byłby w stanie zastapić V

? jeśli nawet V straci posadę to tylko wtedy gdy następcą M będzie Jimenez albo były szkoleniowiec Chelsea Avram Grant ewentualnie Diego Simeone.każdy z nich będzie miał inną wizje transferów i składu więc wątpliwe jest by któryś z nich dogadał się z V.