Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8088
Stary 13.11.2011, 13:31
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Odliczyć od tej grupy można na pewno: Branko i Boukhariego Serga dlatego, że na treningach miał go przecież Robert i to on stwierdził że Branko się nadaje. Boukhari to wiadomo przyjaciel Roberta.
Nie twórz jakichś dziwnych teorii. Jeżeli nie pamiętasz jak było, to albo się w ogóle nie wypowiadaj, albo sprawdź kiedy oboje zostali sprowadzeni. Jeden zaraz przed zamknięciem okienka, drugi już po.
Przyczyna? Rozpierdól Basałaja.
Takie to trudne?

JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Tylko 1 zasadnicze pytanie jeśli nawet V podzieli los M to kto w jego miejsce?.Mielcarski i Bednarz odpadają
To teraz ja mam jedno zasadnicze pytanie: od kiedy to brak rozsądnych następców jest w Wiśle przeszkodą przed zwolnieniem kogokolwiek!? Mam przypominać, ile funkcjonowaliśmy bez Prezesa i (de facto) DS-a?
Właściciel będzie miał taki kaprys i tyle. O szczegóły niech się inni martwią...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.11.2011 o godz. 13:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując