westersyl napisał(a):

|
Odliczyć od tej grupy można na pewno: Branko i Boukhariego Serga dlatego, że na treningach miał go przecież Robert i to on stwierdził że Branko się nadaje. Boukhari to wiadomo przyjaciel Roberta.
|
Nie twórz jakichś dziwnych teorii. Jeżeli nie pamiętasz jak było, to albo się w ogóle nie wypowiadaj, albo sprawdź
kiedy oboje zostali sprowadzeni. Jeden zaraz przed zamknięciem okienka, drugi już po.
Przyczyna? Rozpierdól Basałaja.
Takie to trudne?
JOSE 841 napisał(a):

Tylko 1 zasadnicze pytanie jeśli nawet V podzieli los M to kto w jego miejsce ?.Mielcarski i Bednarz odpadają
|
To teraz ja mam jedno zasadnicze pytanie:
od kiedy to brak rozsądnych następców jest w Wiśle przeszkodą przed zwolnieniem kogokolwiek!? Mam przypominać, ile funkcjonowaliśmy bez Prezesa i (de facto) DS-a?
Właściciel będzie miał taki kaprys i tyle. O szczegóły niech się inni martwią...