Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51949
Stary 13.11.2011, 13:21
BiałaGwiazda nawet jeśli Świerczok zawitał by do Wisły to tylko na prezentacje w barwach Wisły a za chwilę dostał by bilet powrotny do Bytomia ewentuialnie do Podbeskidzia gdzie by spędził kolejny rok na wypożyczeniu.Niestety o ile są duże szanse na jego transfer to raczej są małe to by wygryzł Kirma,Ilieva,Boguskiego, i Małeckiego z wyjściowej jedenastkieros101010 temat Skorupskiego i byłego piłkarza I drużyny od końca tabeli jest poruszany już od wczoraj
Odpowiedz cytując