Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
Od: 06.2011
Offline
#
11293
13.11.2011, 13:18
Powinniśmy się pozbyć Jaliensa, Paljicia, Nuneza(za dużo chcą za niego), Jirsaka i Boguskiego. Za nich - Modelskiego, Lisowskiego, Sobotę, i Świerczoka na ławkę. Jeszcze jakiegoś środkowego pomocnika i będzie git.
Str@żak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Str@żak
Znajdź inne posty napisane przez Str@żak