Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11293
Stary 13.11.2011, 13:18
Powinniśmy się pozbyć Jaliensa, Paljicia, Nuneza(za dużo chcą za niego), Jirsaka i Boguskiego. Za nich - Modelskiego, Lisowskiego, Sobotę, i Świerczoka na ławkę. Jeszcze jakiegoś środkowego pomocnika i będzie git.
Odpowiedz cytując