Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51948
Stary 13.11.2011, 13:16
Wsciekly Pies napisał(a):Wyświetl post
Co do Świerszczoka to faktycznie niektórzy z was to pokemony... Szkoda gadać... Natomiast trzeba wziąć pod lupę u21 czy też u20 i tam szukać... taki Woźniak czy może Wszołek...czy też inni młodzi zdolni powinny mieć u nas miejsce... kiedyś Wisła kupiła najzdolniejszych młodych z całej Polski i do tej pory wszyscy tutaj z utęsknieniem czekają na taką grę i wyniki...

Zdajesz sobie sprawe ile tacy młodzi kosztują ?myślisz,że Wszołek czy Wozniak za 200 tys euro przyjdą do nas ? a jak mamy płacić po 600 tys euro to Stan powie,że znajdzie tańszego obcokrajowca.Kiedyś była mniejsza konkurencja w kraju do kupowania młodych piłkarzy a i nazwa Wisły robiła swoje .
30 kwietnia 2012 dzień pamiętny Wisła spuszcza pejsy,Melikson pogrąża rodaków uszczęśliwiając Wiślaków.
Odpowiedz cytując