Wsciekly Pies napisał(a):

|
Co do Świerszczoka to faktycznie niektórzy z was to pokemony... Szkoda gadać... Natomiast trzeba wziąć pod lupę u21 czy też u20 i tam szukać... taki Woźniak czy może Wszołek...czy też inni młodzi zdolni powinny mieć u nas miejsce... kiedyś Wisła kupiła najzdolniejszych młodych z całej Polski i do tej pory wszyscy tutaj z utęsknieniem czekają na taką grę i wyniki...
|
Zdajesz sobie sprawe ile tacy młodzi kosztują ?myślisz,że Wszołek czy Wozniak za 200 tys euro przyjdą do nas ? a jak mamy płacić po 600 tys euro to Stan powie,że znajdzie tańszego obcokrajowca.Kiedyś była mniejsza konkurencja w kraju do kupowania młodych piłkarzy a i nazwa Wisły robiła swoje .