Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 13.11.2011, 12:54
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kaczy...wiadomosc.html

Jest winny!!

Miller, czlowiek PZPR-u stojacy w stanie wojennym po stronie ZOMO lejacym ludzi dzis wypowiada slowa:
"Do słów Kaczyńskiego nawiązał też Leszek Miller. - Jarosław Kaczyński eksponuje słowa, że Niemcy bili Polaków i to jest dla niego najgorsze. Dla mnie najgorsze jest to, że Polacy bili Polaków"
Co za ....a parszywa, cofnij sie 30 lat i ubolewaj nad tym samym faktem szujo.

Sa juz wiersze o tragedii wozu TVN24:

Siekiera, motyka, dupa, krowa
Trwa żałoba narodowa
Siekiera, motyka, faszyzm, gruz
Został podpalony wóz

"Chłopcy z Antifa, chłopcy schyloni (schyleni),
Dzisiaj faszyści użyli broni.
Dzielnieśmy stali, brukiem rzucali.
Wóz transmisyjny padł!"

WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując