Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51944
Stary 13.11.2011, 12:40
Z Grosickim była sprawa taka, że albo idzie zagranicę albo nigdzie. Co do Polaków w Wiśle to się zgadzam - pozostaje nam chyba tylko szkolenie, ew. transferować co okienko lub co sezon jednego wybijającego się piłkarza polskiego. Może Celeban? Może Głowacki już w zimie? Póki nie zmieni się strategia w Wiśle i coroczne stawianie na sukces "na teraz", opierający się na sprowadzaniu doświadczonych, ale przy tym starych zawodników i liczenie na kasę z LM to będziemy pikować.
Odpowiedz cytując