Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mrKrolik
Junior Member
Od: 12.2010
Offline
#
51943
13.11.2011, 12:36
Ciekawą propozycją byłby chociażby Budziński albo Goncerz
mrKrolik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mrKrolik
Znajdź inne posty napisane przez mrKrolik