Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51942
Stary 13.11.2011, 12:31
Arked napisał(a):Wyświetl post
Nie trafił do nas żaden Polak bo nie mamy pieniędzy na tych "lepszych" (nie tak słabych), a znalezienie piłkarza na miarę Wisły w niższej klasie rozgrywkowej graniczy z cudem. Młodych z niższych lig sprowamy regularnie ale zazwyczaj grzęzną w Młodej Ekstraklasie, bo niestety są zwyczajnie za słabi. Nie ma tu żadnej ściemy.
Za to stac nas na utrzymywanie zagranicznych odrzutów: Jaliensa,Diaza czy Lameya,którzy kontrakty mają po 300 tysięcy euro na rok.Do tego dodam Pareike,Kirma i Ilieva,któzy pokopią jeszcze sezon,może dwa na jako takim poziomie.Dziwne,że pieniądze na Polaków ma Polonia,Legia,Lech czy Jagiellonia a my jakoś nigdy nie mamy.
Za Grosickiego swego czasu trzeba było zapłacic 800 tysięcy euro.Chyba to nie aż tak ogromna kwota jak na jednego z najlepszych piłkarzy(wtedy) ekstraklasy.Na Meliksona tyle wydaliśmy,mimo,że był niewiadomą.
Odpowiedz cytując