Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51941
Stary 13.11.2011, 11:54
Ogryzek napisał(a):
Nie wiem czy ściema - ale ilu Polaków "znaleźliśmy"? Do pierwszego składu ostatnim jaki się pojawił to był Wilk - i to tylko dla tego że było to jeszcze przed Stanem.

W ciągu 1,5 roku nie pojawił się żaden Polak do 1 zespołu. Tylko kilku do ME. Dlaczego więc miałbym łykać kity że szukamy tylko wszyscy za drodzy? Fakty są jakie są. Przez 1,5 roku żaden polak do nas nie trafił i przez następne 1,5 roku pewnie nie trafi. Pomijam czy to dobrze, czy źle. Na forum wszak większość jest nastawiona na nie dla polskich piłkarzy.

Dlatego uważam że to ściema z tym szukaniem polskich piłkarzy.
Nie trafił do nas żaden Polak bo nie mamy pieniędzy na tych "lepszych" (nie tak słabych), a znalezienie piłkarza na miarę Wisły w niższej klasie rozgrywkowej graniczy z cudem. Młodych z niższych lig sprowamy regularnie ale zazwyczaj grzęzną w Młodej Ekstraklasie, bo niestety są zwyczajnie za słabi. Nie ma tu żadnej ściemy.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując