Wyświetl pojedynczy post
Wsciekly Pies
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51940
Stary 13.11.2011, 11:48
Co do Świerszczoka to faktycznie niektórzy z was to pokemony... Szkoda gadać... Natomiast trzeba wziąć pod lupę u21 czy też u20 i tam szukać... taki Woźniak czy może Wszołek...czy też inni młodzi zdolni powinny mieć u nas miejsce... kiedyś Wisła kupiła najzdolniejszych młodych z całej Polski i do tej pory wszyscy tutaj z utęsknieniem czekają na taką grę i wyniki...
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
Odpowiedz cytując