Arked napisał(a):

"przecież my z założenia nie szukamy polskich piłkarzy więc ani nas to grzeje ani ziębi ile za Świerczoka sobie krzyczą. Z tym szukaniem Polaków do składu to przecież zwykła ściema"
Czyli nie mamy Polaków w składzie z założenia, a nie dlatego, że są drodzy/słabi/charakterologicznie ułomni lub wszystkie wymienione? Nasz całkiem rozbudowany krajowy skauting to też ściema?
|
Nie wiem czy ściema - ale ilu Polaków "znaleźliśmy"? Do pierwszego składu ostatnim jaki się pojawił to był Wilk - i to tylko dla tego że było to jeszcze przed Stanem.
W ciągu 1,5 roku nie pojawił się żaden Polak do 1 zespołu. Tylko kilku do ME. Dlaczego więc miałbym łykać kity że szukamy tylko wszyscy za drodzy? Fakty są jakie są. Przez 1,5 roku żaden polak do nas nie trafił i przez następne 1,5 roku pewnie nie trafi. Pomijam czy to dobrze, czy źle. Na forum wszak większość jest nastawiona na nie dla polskich piłkarzy.
Dlatego uważam że to ściema z tym szukaniem polskich piłkarzy.