Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51939
Stary 13.11.2011, 11:33
Arked napisał(a):Wyświetl post
"przecież my z założenia nie szukamy polskich piłkarzy więc ani nas to grzeje ani ziębi ile za Świerczoka sobie krzyczą. Z tym szukaniem Polaków do składu to przecież zwykła ściema"

Czyli nie mamy Polaków w składzie z założenia, a nie dlatego, że są drodzy/słabi/charakterologicznie ułomni lub wszystkie wymienione? Nasz całkiem rozbudowany krajowy skauting to też ściema?
Nie wiem czy ściema - ale ilu Polaków "znaleźliśmy"? Do pierwszego składu ostatnim jaki się pojawił to był Wilk - i to tylko dla tego że było to jeszcze przed Stanem.

W ciągu 1,5 roku nie pojawił się żaden Polak do 1 zespołu. Tylko kilku do ME. Dlaczego więc miałbym łykać kity że szukamy tylko wszyscy za drodzy? Fakty są jakie są. Przez 1,5 roku żaden polak do nas nie trafił i przez następne 1,5 roku pewnie nie trafi. Pomijam czy to dobrze, czy źle. Na forum wszak większość jest nastawiona na nie dla polskich piłkarzy.

Dlatego uważam że to ściema z tym szukaniem polskich piłkarzy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując