Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8081
Stary 13.11.2011, 11:22
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nunez trafiony ?. Przecież Nunez na ŚP gra jak łajza. Nie rozumiem po co Holendrzy pchali go na pozycję na której w życiu nie grał. Tzn rozumiem, brak kasy. Trzeba go przetestować na lewej pomocy albo lewej obronie. Jak tam też będzie prezentował taki styl podań "obojętnie do kolegi czy do przeciwnika" to trzeba go odesłać do Argentyny jak Riosa.

Jak dla mnie trafione transfery : Melikson, Pareiko, Jovanovic, Iliev, Genkov, Biton
Niewypały: Branco, Jaliens, Boukhari,
Słabe: Lamey, Nunez, Diaz

Czyli całkiem nieźle. A biorąc pod uwagę, że nie zawsze na transfer możemy wydac pieniądze i trzeba szukać wolnych graczy Stan radzi sobie znakomicie.
Jak dla mnie Nunez to taki pół na pół, ale raczej plus.
Gdy był Melikson w środku, to Nunez idealnie się sprawdzał, umiał przyspieszyć, niekonwencjonalnie zagrać, utrzymać się przy piłce pod presją...
Odpowiedz cytując