kreseq napisał(a):

|
Liczy sie przekaz, a ten byl konkretny. Pokazalismy jaka w Nas jest sila.
|
W punkt. Nie warto walczyć z kłamstwem narzekaniem, bo idioci zawsze staną okoniem. Cieszmy się z tego, że było tak pięknie. Będą nam jeszcze bardziej zazdrościć i może choć część to zastanowi. Jest nadzieja dla tego kraju ;-).