Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#357
Stary 13.11.2011, 10:40
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Liczy sie przekaz, a ten byl konkretny. Pokazalismy jaka w Nas jest sila.
W punkt. Nie warto walczyć z kłamstwem narzekaniem, bo idioci zawsze staną okoniem. Cieszmy się z tego, że było tak pięknie. Będą nam jeszcze bardziej zazdrościć i może choć część to zastanowi. Jest nadzieja dla tego kraju ;-).
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 13.11.2011 o godz. 10:43.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując