Wyświetl pojedynczy post
pietia_lublin
Junior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 13.11.2011, 02:30
a na koniec, cytat z pewnego forum - w klimatach kibicowskich o marszu (trafnie obrazuje "klimacik" po marszu):

"Mam kilka pytań
Legia wchodzi na stadion Lecha? Znowu jest układ? Będzie zgoda?
Czy Widzew ma coś do powiedzenia na temat liczby ŁKSu w Gorzowie?
Czy Raków organizuje jakąś mszę na Jasnej Górze?
Co za ekipa dwa tygodnie temu była widoczna w 4 busy i 2 auta na 45 kilometrze A4 od Katowic w stronę Wrocławia?
Co jadła ekipa w Zajezdni u Bogdana i czy jest prawdopodobne, że to Stomil Olsztyn?
Czy zapowiadają deszcz w Świętokrzyskim na weekend, a jeśli tak to czy KSZO może coś z tym zrobić?"

Ostatnio edytowane przez pietia_lublin : 13.11.2011 o godz. 02:36.
Odpowiedz cytując