Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8066
Stary 13.11.2011, 01:14
allon napisał(a):Wyświetl post
Co do sprawy tego Brazylijczyka z Anderlechtu - jest słaby , zagrał raptem jeden niepełny mecz i szybko został ściągnięty z boiska.
W Anderlechcie na lewej obronie grają tacy zawodnicy jak Behrang Safari i Olivier Deschacht, wielokrotni reprezentanci swoich krajów. To że Diogo przegrywa z nimi rywalizację nie znaczy że jest słaby.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując