allon napisał(a):

|
Co do sprawy tego Brazylijczyka z Anderlechtu - jest słaby , zagrał raptem jeden niepełny mecz i szybko został ściągnięty z boiska.
|
W Anderlechcie na lewej obronie grają tacy zawodnicy jak Behrang Safari i Olivier Deschacht, wielokrotni reprezentanci swoich krajów. To że Diogo przegrywa z nimi rywalizację nie znaczy że jest słaby.