Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
arytmetyk
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7283
Stary 13.11.2011, 00:20
Chociaż ja bym nie ryzykował, bo jeszcze sie okaże, że przy próbie wejścia na R22 zabiorą Ci karte kibica i sie skończy zabawa. Gdyby się okazała że karty Wisły i Śląska lądują w jednym systemie.
Odpowiedz cytując