Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
arytmetyk
Member
Od: 08.2010
Offline
#
7283
13.11.2011, 00:20
Chociaż ja bym nie ryzykował, bo jeszcze sie okaże, że przy próbie wejścia na R22 zabiorą Ci karte kibica i sie skończy zabawa. Gdyby się okazała że karty Wisły i Śląska lądują w jednym systemie.
arytmetyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arytmetyk
Znajdź inne posty napisane przez arytmetyk