Wyświetl pojedynczy post
W.I.N.C.H.E.R
Junior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6616
Stary 13.11.2011, 00:02
Taxu napisał(a):Wyświetl post
Wspomnienia Kuby

http://wislalive.pl/blog/kuba_blaszc...rezentacji-53/
o ironio! przedostatnie zdanie artykułu....

... porównajcie sobe z ostatnimi wypowiedziami Kuby o "dynamicznym" emblemacie PZPN.
Wisła T
Wisła S
Wisła Wisła Nasz TS
Odpowiedz cytując