Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
W.I.N.C.H.E.R
Junior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków - Azory
Offline
#
6616
13.11.2011, 00:02
Taxu
napisał(a):
Wspomnienia Kuby
http://wislalive.pl/blog/kuba_blaszc...rezentacji-53/
o ironio! przedostatnie zdanie artykułu....
... porównajcie sobe z ostatnimi wypowiedziami Kuby o "dynamicznym" emblemacie PZPN.
Wisła T
Wisła S
Wisła Wisła Nasz TS
W.I.N.C.H.E.R
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do W.I.N.C.H.E.R
Znajdź inne posty napisane przez W.I.N.C.H.E.R