Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 12.11.2011, 23:48
sergio napisał(a):Wyświetl post
Widac że to ten sam ryj! W dupach sie poprzewracało brudasom. Jest ich garstka to muszą w prowokacje sie bawić a na koniec wychodzi że to my jesteśmy najgorsi.
To, że stosują faszystowskie metody, to prawda znana od dawna. Niemniej do teraz starałem się trzymać z dala od teorii spiskowych. Tutaj, jednak, sprawa wydaje się ewidentna.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując