sergio napisał(a):

|
Widac że to ten sam ryj! W dupach sie poprzewracało brudasom. Jest ich garstka to muszą w prowokacje sie bawić a na koniec wychodzi że to my jesteśmy najgorsi.
|
To, że stosują faszystowskie metody, to prawda znana od dawna. Niemniej do teraz starałem się trzymać z dala od teorii spiskowych. Tutaj, jednak, sprawa wydaje się ewidentna.