Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 12.11.2011, 22:32
Cytat:
Większość zatrzymanych Niemców po wydarzeniach na Nowym Świecie jest już na wolności i wyjechała z Warszawy - poinformował TOK FM przedstawiciel 'Porozumienia 11 listopada'. Gro z zatrzymanych obcokrajowców nie usłyszała żadnych zarzutów.
Przekaz jest jasny. Przyjedź do Polski, napluj Polakowi w twarz, a i tak każdy sąd cię uniewinni. Chcą odebrać nam, jako Polakom, poczucie jakiejkolwiek godności. Ciężko jest w to wszystko uwierzyć. Rządy PO stworzyły z Polski kraj Polakom nieprzyjazny.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując