Wyświetl pojedynczy post
MOER
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51931
Stary 12.11.2011, 21:31
Świerczok odszedł z Cracovii gdy skończył wiek juniora młodszego (zapewniając im mistrza w naszej lidze) skąd wiec u niego tyle tych sezonów w drużynach juniorskich? Dla mnie to ich wychowanek podobnie jak Klich który grał w trampkarzach w Tarnovii (a nie jak 90minut.pl podaje również w juniorach )
Mniejsza o to - kto oglądał mecz Polonia.B-Lech w PP ten widział że przy zawodnikach prezentujących ekstraklasowy poziom Świerczok był kompletnie nie zauważalny !!!
Odpowiedz cytując