troche spamu z mojego I sezonu, zakonćzonego Mistrzem, porażka w finale PP w karnych z lechem, odpadnięciu z LM z 3miejsca i odpadnięciu z 1/16 LE ze Sparta Praga.
Diaz wlasnie w rewanzu u siebie na poczatku meczu dostal czerwona kartke, potem kilka dni pozniej w meczu ligowym to samo to się z nim pozegnałem.
transfery:
staty zawodników z Eks.
tabela:
skład:
termianrzem już nie będe zaśmiecał
