Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5839
Stary 12.11.2011, 20:36
troche spamu z mojego I sezonu, zakonćzonego Mistrzem, porażka w finale PP w karnych z lechem, odpadnięciu z LM z 3miejsca i odpadnięciu z 1/16 LE ze Sparta Praga.
Diaz wlasnie w rewanzu u siebie na poczatku meczu dostal czerwona kartke, potem kilka dni pozniej w meczu ligowym to samo to się z nim pozegnałem.

transfery:


staty zawodników z Eks.


tabela:


skład:


termianrzem już nie będe zaśmiecał



Odpowiedz cytując