Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7242
Stary 12.11.2011, 17:39
Oczywista sprawa, że drużyny takie jakie Hiszpania, Niemcy, Holandia, Włochy, Anglia, Francja to 3 półki wyżej niż my i jak będzie gra o coś to sklepią nas w minimum 9 na 10 gier. Co do sparingów to niestety Włosi nie byli świeżo po awansie do ME (jak Niemcy), nie mamy tam też żadnego "swojego" człowieka typu Podolski, który powiedziałby kolegom, że od remisu nie ubędzie im prestiżu, a nam będzie jakże miło choć przez chwilę...
Odpowiedz cytując