arrosmay napisał(a):

Ponieważ:
1. Kończy mu się kontakt po sezonie
2. Większość jego pomysłów jest blokowana przez zarząd
3. Na brak ofert raczej narzekać nie powinien.
|
Ad1 Dlatego wypełni kontrakt do konca a czy podpisze nowy? Hmm zalezy czy bedzie pudło.
Ad2 tego tak naprawde nie wiesz...
Ad3 i dlatego ma dostać kopa w dupe?