Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8050
Stary 12.11.2011, 16:10
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ:
1. Kończy mu się kontakt po sezonie
2. Większość jego pomysłów jest blokowana przez zarząd
3. Na brak ofert raczej narzekać nie powinien.
Ad1 Dlatego wypełni kontrakt do konca a czy podpisze nowy? Hmm zalezy czy bedzie pudło.

Ad2 tego tak naprawde nie wiesz...

Ad3 i dlatego ma dostać kopa w dupe?
Odpowiedz cytując