http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Młody, cos juz tam potrenowal za granica... mysle ze jeszcze z niego by cos było.
Byl po przeciwnej stronie błoni ale nie wiem jakie tam byly kontakty z kibicami wiec sie nie wypowiadam. Co sadzicie ?