|
też sie pochwale bo czegoś takiego nie miałem.
Eliminacje to Borac BL, potem Skonto a w decydującej fazie Basel.
I z niezły nawet Basel (drugi sezon wiec mieli kilka ciekawych transferow) zremisowałem 0-0 w obu spotkaniach, wiec dogrywka, karne i decydujące karne tj.nr11 strzelaja bramkarze Pareiko strzela Sommer z Basel nie strzela-Pareiko broni, a Estonczyk u mnie jest drugim ogolnie ale miał dobre morale to dałem mu pograć.
Ale powiem tak. Jeśli w zyciu by było tak jak w grze, to awans do LM to jest w CHOOOJ. Ja w II sezonie mam juz budżet 21 mln, do tego cos koło 8 na transfery a pieniadze wieksze niż 300.tys euro płace tylko za polaków.
W ogole tylu ciekawych jest piłkarzy ze mam kadre z 30 chłopa,a czasem daje grac nawet Burlidze kosztem wielu lepszych obcokrajowcow.
Co do Wasyla np. to u mnie jest chyba 9 obrońca jak go scoutowałem. Głowacki sie sprawdza jak na razie, teraz jeszcze musze Brożka wyciagnąć, chociaz atak mam tak mocny ze napewneo by sie nie złapał, ale z sentymentu oczywiscie bedzie grał.
W lidze po 5 kolejkach 15pkt bilans 16-3
p.s. Melikson m i a ż d ż y
Ostatnio edytowane przez szprotson : 12.11.2011 o godz. 13:35.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|