Galonek napisał(a):

|
Żebyśmy zatrudniali tylko takich piłkarzy, dla których nawet jednorazowym wyskokiem jest 11 bramek to by było dobrze.
|
np.
Dawidowski - 12
Matusiak - 11
Piłkarzy którzy strzelili koło 11 bramek w sezonie, a my ich zaturdnialiśmy było jednak kilku.
Niewielu z nich było młodych, ale żaden nie miał przeszłości żydowskiej.