Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51928
Stary 12.11.2011, 13:24
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Żebyśmy zatrudniali tylko takich piłkarzy, dla których nawet jednorazowym wyskokiem jest 11 bramek to by było dobrze.
np.
Dawidowski - 12
Matusiak - 11

Piłkarzy którzy strzelili koło 11 bramek w sezonie, a my ich zaturdnialiśmy było jednak kilku.
Niewielu z nich było młodych, ale żaden nie miał przeszłości żydowskiej.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując