Wyświetl pojedynczy post
Wsciekly Pies
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6608
Stary 12.11.2011, 12:46
Szkoda że my Polacy jak zwykle jeden drugiemu chcemy coś na siłę udowodnić, a potem kończy się to zagrywkami vide marsz niepodległości że Polak prosi Niemca aby Polakowi do.......ił.

Dan Petrecsu to najlepszy trener jaki się mógł nam trafić, nawet nie wiem jak ktoś taki chciał dla nas pracować.
Do dziś nie mieści mi się w głowie że nasze gwiazdki mogły go wypieprzyć, był to jedyny gość który mógł rozkruszyć nasz zapyziały beton w klubie gorszy mają chyba tylko w Pzpn.

No ale niektórym przeszkadzał fakt że nasi wtedy nie grali mile dla oka, jakby teraz było lepiej?

Prawda jest taka że nasi kochani kopacze zamiast się dostosować zrobili dywersję i za tą dywersję na początek od razu powinni dostać po klapsie, bo to jest ewidentne działanie na niekorzyść klubu. Podłożyli się parę razy, no ale kto by na to zwracał uwagę?

Panowie w takiej Flocie Świnoujście jest 10000% lepsza organizacja, duch zespołu, wola walki i chęć budowania wielkiego zespołu.

No ale co dwóch Polaków to trzy różne zdania.
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
Odpowiedz cytując