fialo napisał(a):

Wychowanek, nie wychowanek, w Tychach za nami też specjalnie (z wiadomych względów) nie przepadają.
Sprawę znam, bo widziałem to na własne oczy i stąd mam dosyć sceptycznie podejście do kwestii Świerczoka w Wiśle, najlepiej by było gdyby on sam się na ten temat wypowiedział.. Zresztą, w juniorach Wisły czy parchów było wtedy wielu gości lepszych od niego, dlatego dziwi mnie bardzo ta eksplozja formy i obawiam się, że to może być jednorazowy wyskok.
|
To że obrażał Wisłę może można by wytłumaczyć młodym wiekiem.
A jeśli chodzi o formę to napiszę, że trzeba ryzykować bez tego niestety się nie da.