Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51925
Stary 12.11.2011, 12:25
fialo napisał(a):Wyświetl post
Wychowanek, nie wychowanek, w Tychach za nami też specjalnie (z wiadomych względów) nie przepadają.

Sprawę znam, bo widziałem to na własne oczy i stąd mam dosyć sceptycznie podejście do kwestii Świerczoka w Wiśle, najlepiej by było gdyby on sam się na ten temat wypowiedział.. Zresztą, w juniorach Wisły czy parchów było wtedy wielu gości lepszych od niego, dlatego dziwi mnie bardzo ta eksplozja formy i obawiam się, że to może być jednorazowy wyskok.
To że obrażał Wisłę może można by wytłumaczyć młodym wiekiem.

A jeśli chodzi o formę to napiszę, że trzeba ryzykować bez tego niestety się nie da.
Ostatnio edytowane przez cfa : 12.11.2011 o godz. 12:27.
Odpowiedz cytując