Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5821
Stary 12.11.2011, 12:11
neq. napisał(a):Wyświetl post
no to ja tak dla odmłodzenia składu właśnie sprowadzam Jurka Dudka
Ja po 2 sezonie, wziąłem Boruca któremu wygasł kontrakt z Fiorentiną, Kuba Błaszczykowski też jest bez kontraktu ale nie chcę podjąć rozmów
Odpowiedz cytując