Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51923
Stary 12.11.2011, 11:47
filemon napisał(a):Wyświetl post
Tak średnio z tym wychowankiem, nie wiem jak z resztą, ale myślę, że nie masz racjonalnych podstaw, by nas tu okłamywać
Wychowanek, nie wychowanek, w Tychach za nami też specjalnie (z wiadomych względów) nie przepadają.

Sprawę znam, bo widziałem to na własne oczy i stąd mam dosyć sceptycznie podejście do kwestii Świerczoka w Wiśle, najlepiej by było gdyby on sam się na ten temat wypowiedział.. Zresztą, w juniorach Wisły czy parchów było wtedy wielu gości lepszych od niego, dlatego dziwi mnie bardzo ta eksplozja formy i obawiam się, że to może być jednorazowy wyskok.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując