filemon napisał(a):

Tak średnio z tym wychowankiem, nie wiem jak z resztą, ale myślę, że nie masz racjonalnych podstaw, by nas tu okłamywać
|
Wychowanek, nie wychowanek, w Tychach za nami też specjalnie (z wiadomych względów) nie przepadają.
Sprawę znam, bo widziałem to na własne oczy i stąd mam dosyć sceptycznie podejście do kwestii Świerczoka w Wiśle, najlepiej by było gdyby on sam się na ten temat wypowiedział.. Zresztą, w juniorach Wisły czy parchów było wtedy wielu gości lepszych od niego, dlatego dziwi mnie bardzo ta eksplozja formy i obawiam się, że to może być jednorazowy wyskok.