|
Osobiście mam nadzieję, że nowy trener postawi w obronie na 3 Jovanovic Chavez Bunoza - Jaliens na rezerwie. A lewego obrońcę trzeba szukać.
Natomiast jeżeli chodzi o bramkarzy to nie podoba mi się pomysł sprowadzania jakiś wynalazków- lepiej brać starszych graczy typu Pareiko a swoich wychowywać typu Kurto...
|