Podobno Wisła jest zainteresowana bramkarzem Górnika Łukaszem Skorupskim (20 l.) i napastnik Polonii Jakubem Świerczok (19 l.)
wg. Faktu http://www.fakt.pl/Napastnik-Polonii...,136481,1.html
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 13.11.2011 o godz. 01:23.
|