Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17570
Stary 12.11.2011, 08:45
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie z tym ulatowskim. To ze gosciowi nie wyszlo z bydlem, nie oznacza ze jest zlym trenerem.
W Lubinie i Bełchatowie nic ponad przyzwoitość. W Bełchatowie pamiętam serie typu - 3 w plecy, 6 zwycięstw, 4 w plecy...
Oby w Lechii zaskoczył. Szansą wg mnie jest m.in. to, że w Lechii jest sporo Polaków. Jak się z nimi dogada to zagracie na poziomie może 8 miejsca. Na więcej to chyba nie ma w Lechii w tej chwili składu.
Odpowiedz cytując