Cichy napisał(a):

I szacunek, ba.... SZACUNEK dla tych co spalili samochody polsatu i tvn!
Dzięki chłopaki, jesteście prawdziwymi PATRIOTAMI i POLAKAMI!
|
W każdej większej grupie trafi się czarna owca, a tu było blisko 30 tyś młodych ludzi. Uważam , że poza drobnymi incydentami spisali się na medal.
Muszę też sprostować co pisałem odnośnie tych "przebierańców" faktycznie 1q2 miał racje, to byli funkcjonariusze, choć zupełnie na nich nie wyglądali:
http://wyborcza.pl/duzy_kadr/56,9790...mania,,20.html
Nie doceniłem ich.