Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 11.11.2011, 23:35
Cichy napisał(a):Wyświetl post
I szacunek, ba.... SZACUNEK dla tych co spalili samochody polsatu i tvn!

Dzięki chłopaki, jesteście prawdziwymi PATRIOTAMI i POLAKAMI!
W każdej większej grupie trafi się czarna owca, a tu było blisko 30 tyś młodych ludzi. Uważam , że poza drobnymi incydentami spisali się na medal.



Muszę też sprostować co pisałem odnośnie tych "przebierańców" faktycznie 1q2 miał racje, to byli funkcjonariusze, choć zupełnie na nich nie wyglądali:

http://wyborcza.pl/duzy_kadr/56,9790...mania,,20.html


Nie doceniłem ich.
Odpowiedz cytując