Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7228
Stary 11.11.2011, 23:02
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem zawalił tylko 1 gola.. ale trzeba przyznać że strzał Mario wyszedł przedni - pod poprzeczkę - także szanse nikłe na obronę... przy 2 co miał do powiedzenia? To bardziej Głowacki zawalił bo znowu dał się wyprzedzić.. Zaznacze też że ocena Szczęsnego byłaby niższa gdyby nie obroniona sytuacja sam na sam...

Brożek - nic nie z*ebał ale nie zauważyłem zeby w ogóle grał... co on dał zespołowi? Nie widziałem go ani razu - wszedł świeży i powinien gryźć trawę a ten sobie truchtał po boisku. To już Wasilewski nawet zrobił więcej w ataku niż Brozio.
Mówisz o tym farfoclu w środek bramki na wysokości głowy? To powinien obronić każdy jeden bramkarz, a Szczęsny został złapany na wykroku. A druga bramka z metrowego spalonego. A wykonanie karnego przez Błaszcza to jakiś żart był chyba.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 11.11.2011 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując