Hanys napisał(a):

Moje oceny naszych orłów - tym razem bez komentarza, same oceny, bo szkoda czasu na rozpisywanie się
Szczęsny - 5/10
Piszczek - 5/10
Głowacki - 0/10
Perquis - 1/10
Wawrzyniak - 1/10
Murawski - 1/10
Obraniak - 1/10
Peszko - 1/10
Błaszczykowski - 1/10
Lewandowski - 6/10
Matuszczyk - 2/10
Mierzejewski - 4/10
Brożek - 1/10
Wasilewski - 1/10
|
Totalnie nie rozumiem. Szczęsny zajebał obie bramy. Błaszczykowski natomiast ładnie ciągnąl grę, a jego ocene obniżyć powinien tylko to że nie strzelił karnego. Brożek 1/10? Nic nie zjebał, a dostał ocene jakby 3 setek nie strzelił.
Edit/ Orły to były Górskiego, teraz to są Biedronki Smudy
