Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5814
Stary 11.11.2011, 21:19
Po udanej karierze którą zacząłem w Podbeskidziu zajmując 10miejsce w pierwszym sezonie a następnie zdobywając awans do fazy grupowej LE z Wisłą i PP oraz mistrzostwo (jednocześnie prowadząc biało czerwonych) W kolejnym sezonie postanowiłem wyciągnąć Ruch Chorzów z dna tabeli zajmując 4 miejsce i awans do LE. Przy okazji przejąłem reprezentację Węgier wywalczając awans do MŚ2014 pokonując w ostatnim meczu fazy grupowej biało czerwonych 4-0 uwieczniając koniec kariery.Teraz mam zamiar zawitać do angielskiej premiership a przy okazji jest jakiś patch dodający do FM 11 reprezentację Wielkiej Brytanii?
Odpowiedz cytując