Po udanej karierze którą zacząłem w Podbeskidziu zajmując 10miejsce w pierwszym sezonie a następnie zdobywając awans do fazy grupowej LE z Wisłą i PP oraz mistrzostwo (jednocześnie prowadząc biało czerwonych) W kolejnym sezonie postanowiłem wyciągnąć Ruch Chorzów z dna tabeli zajmując 4 miejsce i awans do LE. Przy okazji przejąłem reprezentację Węgier wywalczając awans do MŚ2014 pokonując w ostatnim meczu fazy grupowej biało czerwonych 4-0 uwieczniając koniec kariery.Teraz mam zamiar zawitać do angielskiej premiership a przy okazji jest jakiś patch dodający do FM 11 reprezentację Wielkiej Brytanii


?