Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 11.11.2011, 20:00
Adam.M79 napisał(a):Wyświetl post
Zawsze wydawało mi się, że Święto jest po to aby je " świętować". A część tam pojechała tylko aby wziąć udział w zadymie i ponapierd... się z policją i pedałami. Oczywiście można zwalić winę na miasto, policję, pedałów, dziennikarzy i kogo tylko chce się jeszcze, tylko pytanie po co okłamywać innych i siebie? Części uczestników chodziło tylko o rozróbę (paru znajomych którzy tam się wybierali nawet się z tym niestety nie kryli, a z pewnością nie byli wyjątkiem jak wskazują fora prawicowe) i dokładnie to osiągnęli. Szczytna idea została zbrukana przez grupę idiotów. WSTYD.
Ale dlaczego tak się dzieje, ano dlatego, że Polski naród nienawidzi gejów i komuchów. Dodatkowo młodzi ludzie nasłuchali się od rodziców jak to było za komuny, że musieli się napier* z komunistyczną milicją itp. Od dziadków, że walczyli w wojnie. I po prostu nie chcą się czuć gorsi. Po za tym jak widzę pedałów to tez mam ochotę ich zapierd*.A najgłupszy pomysł mieli rządzący, którzye zezwolili w święto NIEPODLEGŁOŚCI, na powiedzmy sobie szczerze Parade gejów i pomyleńców!!!!
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 11.11.2011 o godz. 20:03.
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M


WISŁA!
Odpowiedz cytując