szczebrzeszcz napisał(a):

to jak opisuje to gazeta, top jakaś maskara
nie myślałem, ze są aż tak nieobiektywni
|
Zakładam, że ironizujesz
Przecież to właśnie gazeta współorganizowała "Kolorową Niepodległą". Ale nie sądzę, by teraz mieli pełną satysfakcję. Smród z bojówkami antify będzie się jeszcze ciągnął.
PS. Ciekawy komentarz, cytuję tylko fragment:
Cytat:
|
Zdecydowanie można stwierdzić, że pozujące na intelektualistów środowisko „Krytyki Politycznej”, w dniu dzisiejszym zbankrutowało. Niepodległość Polski to nie jest zabawa, to nie jest powód do bicia w homo-niemieckie bębenki! A ta zabawa naprawdę nie musi się wszystkim podobać i wy także musicie to szanować i tolerować skoro domagacie się szacunku i tolerancji!
|
http://obserwatorpolityczny.pl/index...ana-i-polegla/