Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 11.11.2011, 19:39
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
to jak opisuje to gazeta, top jakaś maskara
nie myślałem, ze są aż tak nieobiektywni
Zakładam, że ironizujesz

Przecież to właśnie gazeta współorganizowała "Kolorową Niepodległą". Ale nie sądzę, by teraz mieli pełną satysfakcję. Smród z bojówkami antify będzie się jeszcze ciągnął.

PS. Ciekawy komentarz, cytuję tylko fragment:

Cytat:
Zde­cy­do­wa­nie można stwier­dzić, że pozu­jące na inte­lek­tu­ali­stów środo­wi­sko „Kry­tyki Poli­tycz­nej”, w dniu dzi­siej­szym zban­kru­to­wało. Nie­pod­le­głość Pol­ski to nie jest zabawa, to nie jest powód do bicia w homo-niemieckie bębenki! A ta zabawa naprawdę nie musi się wszyst­kim podo­bać i wy także musi­cie to sza­no­wać i tole­ro­wać skoro doma­ga­cie się sza­cunku i tolerancji!
http://obserwatorpolityczny.pl/index...ana-i-polegla/
Ostatnio edytowane przez flamengista : 11.11.2011 o godz. 19:49.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując