Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24231
Stary 11.11.2011, 18:14
znam tę stronę, ale wynika z niej, że tylko z grunwaldzkiego na piaski nowe 164 jeżdzi.
Mysłałem że więcej lini jeździ przez Nowosądecką.
Dlatego pytam
Odpowiedz cytując