kubawislak napisał(a):

|
Osoby które wzięły udział w demonstracji Kolorowej Niepodległej to lewaki i pedały, anarchiści. To one wywołały zamieszki. Jeśli wśród nich byli kibice, to nie są oni kibicami. KIBIC ma poglądy PRAWICOWE. TVN i Wybiórczą i komunę należy tępić.
|
Pewnie, że trzeba tępić. Ale w sposób godny Polaka, a nie zniżając się do poziomu tych lewaków i pedałów.
Dla mnie osoba niszcząca cokolwiek a już zwłaszcza mienie państwowe w żaden sposób nie może nazwać się patriotą. Jest zwykłym s....*synem.
Bo flagę można wywiesić, ładnie gadać o patriotyzmie itp. Ale obecny patriotyzm objawia się choćby dbaniem o język polski, czy nie niszczeniem naszego wspólnego dobra. Jak ktoś niszczy cokolwiek i uważa się za patriotę to jest zwykłym ....*m i hipokrytą.