Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 11.11.2011, 17:53
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Osoby które wzięły udział w demonstracji Kolorowej Niepodległej to lewaki i pedały, anarchiści. To one wywołały zamieszki. Jeśli wśród nich byli kibice, to nie są oni kibicami. KIBIC ma poglądy PRAWICOWE. TVN i Wybiórczą i komunę należy tępić.
Pewnie, że trzeba tępić. Ale w sposób godny Polaka, a nie zniżając się do poziomu tych lewaków i pedałów.

Dla mnie osoba niszcząca cokolwiek a już zwłaszcza mienie państwowe w żaden sposób nie może nazwać się patriotą. Jest zwykłym s....*synem.

Bo flagę można wywiesić, ładnie gadać o patriotyzmie itp. Ale obecny patriotyzm objawia się choćby dbaniem o język polski, czy nie niszczeniem naszego wspólnego dobra. Jak ktoś niszczy cokolwiek i uważa się za patriotę to jest zwykłym ....*m i hipokrytą.
Ostatnio edytowane przez Proud : 11.11.2011 o godz. 17:56.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując