Jeżeli miałbym polecić kogoś z ligi japońskiej to byłby to on:
http://www.transfermarkt.de/de/hirok...ler_83002.html
Prawy obrońca mogący również grać w środku a także na prawej pomocy. Bardzo dobrze gra w ataku, świetne dośrodkowanie

Piłkarz na długie lata i na dobry zysk. Choć kosztowałby 1,5 mln to można by go wypozyczyc na rok z opcją pierwokupu(moze awans do LM

). Tak naprawdę japoński Dani Alves.
http://www.youtube.com/watch?v=8UeUvII2r3o&feature=related - od 2:55 widać jak ma dobrze ułożoną stopę, potrafi dośrodkować w milimetr.