Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8037
Stary 11.11.2011, 16:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A tak BTW - ciekawe co powiedzą mitomani na to, że Maaskant wolał Polaka niż Holendra. Całe to .......enie o "faworyzowaniu swoich rodaków" - trzeba być debilem żeby wymyślić coś takiego biorąc pod uwagę naszą kadrę. Jovanović najpierw miesięczna dyskwalifikacja, potem co chwila to inne schorzenie i nie wiem kto miał ....a grać na prawej, jak nie Lamey!?

Baszczyński byłby dobry na prawą, byłby dobry na stoper - ale nie. Na forum wówczas spodziewali się za darmo .... wie kogo - więc po co nam Baszczyński? A później Ci sami kolesie najeżdżali na Stana i Roberta o Lameya. Jaką trzeba mieć schizofrenię?

Ale bez obaw - Valcxx tez pewnie niedługo poleci i wreszcie będziecie mieć klub swoich marzeń.

Nie ukrywam - w....ił mnie ten wywiad z Baszczyńskim...
hehe, a ciekawe co by powiedzieli, jakby wiedzieli, że Stan chciał sprowadzić Frankowskiego
100%
Odpowiedz cytując