mitmichael napisał(a):

|
Słyszeliscie co powiedział KUBA? Nie wazne w jakim stroju gramy, najwazniejsze jest by cos zaprezentowac na boisku. Nasz dzisiejszy sparingpartner juz od bardzo dawna gra z oznaczeniem federacji, to samo Francja
|
Francja akurat nie posiada oficialnego godła, więc to co innego.
A co do Włoch to ich godło powstało bardzo pózno(symbol federacji wczesniej) , więc nie ma co porównywac