Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7193
Stary 11.11.2011, 16:20
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Słyszeliscie co powiedział KUBA? Nie wazne w jakim stroju gramy, najwazniejsze jest by cos zaprezentowac na boisku. Nasz dzisiejszy sparingpartner juz od bardzo dawna gra z oznaczeniem federacji, to samo Francja
Francja akurat nie posiada oficialnego godła, więc to co innego.

A co do Włoch to ich godło powstało bardzo pózno(symbol federacji wczesniej) , więc nie ma co porównywac
Ostatnio edytowane przez Donki : 11.11.2011 o godz. 16:24.
Odpowiedz cytując